job

Екскурсія до провідної кампанії Європи – Philip Morris

Для групи студентів, які навчаються за спеціальностями «Менеджмент» та «Транспортні системи» відділом організації сприяння працевлаштуванню студентів було організовано відвідування однієї з провідних кампаній Європи – Philip Morris, яка є лідером українського тютюнового ринку. Завод цієї кампанії знаходиться за межами міста. Було дуже люб’язно з боку компанії надати автобус. Приємно, що працівники кампанії піклуються про людей, які мають бажання ознайомитися із роботою на заводі. Під час екскурсії студенти відвідали відділ якості, тютюнове і сигаретне виробництво та складське приміщення. Кампанія має відносини із багатьма країнами, у число яких входять Вірменія, Грузія, Молдова, Албанія, Гонконг, Японія, країнами Німеччини та Швейцарії.

Після відвідування виробництва, студенти познайомились з програмами  для молодих спеціалістів, які мають назву InKompass (офісна робота) та Aspire (робота пов’язана із продажем товару). Бажаючі із гарним володінням англійської мови можуть пройти стажування на підприємстві та працювати не лише у нашому місті, але й за його межами.
Студенти задоволені екскурсією, дізналися багато нового та отримали мотивацію для того, щоб спробувати свої сили на стажуванні, яке їм було запропоноване.