job

"2 июня 2018 года Харьковский национальный автодорожный университет встречал выпускников всех времен и факультетов – в вузе прошла традиционная встреча выпускников.
Уже с утра у главной ели у входа в университет собирались солидные и степенного вида мужчины и женщины. Но стоило подойти очередному участнику встречи, как куда девалась степенность! Приветствия, возгласы, заглушающие музыку оркестра, обнимания, спонтанные фотографирования и бесконечные «а помнишь?..».
Как будто все в одночасье возвращались в свои студенческие годы 10- 20- и 30-летней давности!
Плавно переместившийся в актовый зал праздник продолжал оставаться таким же душевным и трогательным. Даже ректор ХНАДУ Анатолий Николаевич Туренко, приветствуя собравшихся, ушел от официальных слов и признался, что прекрасно понимает выпускников, их эмоции, трепет сердец, потому что и сам всегда с такими чувствами вспоминает свою alma mater.

Детальніше ...

2 червня 2018 року Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХАДІ) гостинно приймав найдорожчих своїх гостей - випускників всіх років і всіх факультетів. Цей день був наповнений зустрічами з одногрупниками, друзями та викладачами, теплими привітаннями та спогадами про минуле студентське життя. Концертна програма, зустрічі на факультетах, фотографування на згадку – це не повний перелік заходів, в яких взяли участь  гості. Але головне, це яскраві емоції, які залишаться у випускників ХНАДУ (ХАДІ) до наступної зустрічі, що, відбудеться  в наступному році, як і завжди, в першу суботу червня!

Детальніше ...

За традицією у першу суботу червня у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті пройшов "День випускника ХАДІ - ХНАДУ"

 

 

Детальніше ...

За традицією у першу суботу червня 2016 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся "День випускника ХНАДУ (ХАДІ)", в якому взяли участь більше 300 випускників різних років випуску та факультетів. У фойє університету проходили зустрічі з однокурсниками, друзями, улюбленими викладачами. Оглядаючи оформлені факультетами стенди, експонати музею, лабораторії  університету, випускники знайомились з життям факультетів, кафедр. Учасників цьогорічної зустрічі чудовими концертними номерами святкової програми «Вітаємо тебе, випускник», привітали самодіяльні артисти студентського клубу університету. А потім, у колі свого рідного факультету, курсу та групи продовжувалось спілкування ще не одну годину, адже було що розповісти одне одному...
Усі випускники нашого навчального закладу пройшли кожен свою — і не одну дорогу. Але цього дня — у День випускника ХНАДУ (ХАДІ) — усі дороги привели до рідної Alma mater, туди де пройшли найкращі та найщасливіші студентські роки.

 

Детальніше ...
Шосте червня. Чудовий, теплий, сонячний день - день зустрічі випускників всіх курсів, факультетів і років випуску нашого уславленого вишу. Як до щему приємно згадати найкращі роки студентства... Як приємно пройтися відновленими коридорами, посидіти за партою в рідній аудиторії свого факультету, послухати про здобутки останніх років, подивитися в очі одне одному, вдихнути запах рідних стін  і вкотре увійти в ауру рідної Аlma mater.

 

Детальніше ...
Неважливо як наш навчальний заклад називався в різні роки — але щороку на початку літа усі його вихованці приходять у свій рідний Автодорожній...

 Ні для кого не таємниця, що всі офіційні заходи та свята у нас проходять на найвищому рівні. А зустріч випускників і поготів, адже це особливе свято — загальне, по родинному затишне, майже сімейне. Тому що всі, хто закінчив Автодорожній, - одна велика і напрочуд згуртована родина.

Детальніше ...

Встреча выпускников ХНАДУ 2013 - праздник общий, семейный. Неважно, как наш вуз назывался в разные годы - но в этот день все мы приходим в свой родной автодорожный... В ХНАДУ не бывает праздников официальных, «для галочки». А встреча выпускников - это и вовсе праздник общий, семейный. Потому что все, окончившие автодорожный, - одна большая семья.

Детальніше ...