job

За традицією у першу суботу червня у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті пройшов "День випускника ХАДІ - ХНАДУ"

 

 

Детальніше ...

За традицією у першу суботу червня 2016 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся "День випускника ХНАДУ (ХАДІ)", в якому взяли участь більше 300 випускників різних років випуску та факультетів. У фойє університету проходили зустрічі з однокурсниками, друзями, улюбленими викладачами. Оглядаючи оформлені факультетами стенди, експонати музею, лабораторії  університету, випускники знайомились з життям факультетів, кафедр. Учасників цьогорічної зустрічі чудовими концертними номерами святкової програми «Вітаємо тебе, випускник», привітали самодіяльні артисти студентського клубу університету. А потім, у колі свого рідного факультету, курсу та групи продовжувалось спілкування ще не одну годину, адже було що розповісти одне одному...
Усі випускники нашого навчального закладу пройшли кожен свою — і не одну дорогу. Але цього дня — у День випускника ХНАДУ (ХАДІ) — усі дороги привели до рідної Alma mater, туди де пройшли найкращі та найщасливіші студентські роки.

 

Детальніше ...
Шосте червня. Чудовий, теплий, сонячний день - день зустрічі випускників всіх курсів, факультетів і років випуску нашого уславленого вишу. Як до щему приємно згадати найкращі роки студентства... Як приємно пройтися відновленими коридорами, посидіти за партою в рідній аудиторії свого факультету, послухати про здобутки останніх років, подивитися в очі одне одному, вдихнути запах рідних стін  і вкотре увійти в ауру рідної Аlma mater.

 

Детальніше ...
Неважливо як наш навчальний заклад називався в різні роки — але щороку на початку літа усі його вихованці приходять у свій рідний Автодорожній...

 Ні для кого не таємниця, що всі офіційні заходи та свята у нас проходять на найвищому рівні. А зустріч випускників і поготів, адже це особливе свято — загальне, по родинному затишне, майже сімейне. Тому що всі, хто закінчив Автодорожній, - одна велика і напрочуд згуртована родина.

Детальніше ...

Встреча выпускников ХНАДУ 2013 - праздник общий, семейный. Неважно, как наш вуз назывался в разные годы - но в этот день все мы приходим в свой родной автодорожный... В ХНАДУ не бывает праздников официальных, «для галочки». А встреча выпускников - это и вовсе праздник общий, семейный. Потому что все, окончившие автодорожный, - одна большая семья.

Детальніше ...

Студенческие годы золотые…
Как жаль, что не сумеем вас вернуть!
Душою все, как прежде, молодые,
Хотя по жизни пройден долгий путь.

Судьбе спасибо, нас свести сумела,
Чтоб в мыслях никогда не разлучать,
И чтобы нам частенько, то и дело,
С любовью эти годы вспоминать!

Мы встретились и солнце засияло!
Какое счастье снова вместе быть!
Ушла разлука на день с пьедестала,
А завтра новой встречей будем жить!

Детальніше ...

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА 2012

Останнє редагування П'ятниця, 25 березня 2016 13:14

2 июня 2012 года в Харьковском национальном автомобильно-дорожном университете прошла встреча выпускников всех факультетов и всех лет выпуска.В этом году руководство ХНАДУ впервые решило провести в стенах ВУЗа встречу выпускников всех лет. На эту идею откликнулись более 500 выпускников как бывшего ХАДИ, так и нынешнего ХНАДУ, причем многие ради встречи с однокашниками приехали из других городов и даже стран.

Детальніше ...