job

Екскурсії студентів університету до Бізнес-Сервіс-Центру компанії Сан ІнБев Україна та на завод "Рогань"

Цікава та корисна інформація, вікторина, подарунки та гарний настрій - так пройшли екскурсії до Бізнес-Сервіс-Центру компанії Сан ІнБев Україна та на завод «Рогань».

Студенти університету, що навчаються за спеціальністю «Менеджмент» та «Транспортні технології», побували на ознайомчій екскурсії до Бізнес-Сервіс-Центру компанії Сан ІнБев Україна. Вони познайомилися в з роботою антикорупційного та податкового відділів, відділу планування та ефективності, відділу обліку та звітності, відділів контролю, торгового маркетингу, транспорту, управління запасами, планування тощо. Керівники та провідні фахівці підрозділів надали докладну інформацію щодо бізнес-процесів, можливостей кар’єрного зростання та перспективи працювати у бізнес-центрах інших країн; запропонували навчання та можливість реалізуватися у сферах діяльності, які більш подобаються під час навчання.

Відвідавши екскурсію до Бізнес-Сервіс-Центру компанії Сан ІнБев Україна, студенти виявили бажання ближче познайомитися також з виробництвом. З цією метою 28 лютого 2019 року вони побували на екскурсії на одному з найбільших в Україні заводі «Рогань» де одержали інформацію щодо структури та організації роботи підприємства, дізналися багато нового та отримали уявлення про складну та цікаву роботу на виробництві.

Формування груп на екскурсії продовжується. Запис у відділі організації сприяння працевлаштуванню студентів к.231.