job

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ "ХНАДУ - 2018" (фотозвіт)

  27 листопада 2018 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся Ярмарок вакансій «ХНАДУ- 2018». В заході взяли участь близько 40 компаній Києва, Київської, Полтавської, Дніпропетровської, Сумської, Донецької, Харківської областей та міста Харкова. В цей день студенти мали нагоду ближче познайомитися з потребами ринку праці, поспілкувалися з потенційними роботодавцями, дізнатися про умови стажування та практики, скористатися послугами Харківської обласної служби зайнятості, відвідати майстер-класи від HR-директорів міжнародних компаній.  Крім того, гості заходу побували на екскурсії університетом та познайомилися з його досягненнями. 

 
Ярмарок вакансій «ХНАДУ- 2018» урочисто відкрив ректор університету А.М.Туренко. Він наголосив на важливості заходів, що мають за мету сприяти подальшому працевлаштуванню студентів та випускників та побажав всім учасникам плідної співпраці. Учасників заходу також привітали Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації, начальник відділу будівництва дорожнього комплексу та благоустрою у сфері житлово-комунального господарства Ганна Юріївна Бикова, Начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Маркович Зражевець та Директор Харківської обласної служби зайнятості Володимир Леонідович Міненко.
Приємно відмітити, що Харківська Обласна служба зайнятості вже багато років поспіль є незмінним партнером нашого університету в роботі щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників. Маємо надію що наші відносини і в подальшому будуть розширюватися і удосконалюватися.
Слід зазначити, що Ярмарок вакансій ХНАДУ 2018», як і завжди, викликав великий інтерес як зі сторони студентів так і зі сторони підприємств-роботодавців.
Щиро дякуємо всім, хто відгукнувся на запрошення взяти участь у Ярмарку вакансій та проявив інтерес до нашого університету.